Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/u13535/domains/mbn.org.ua/public_html/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Про Фонд »
» Про Фонд

  Про Фонд

Благодійний фонд «Майбутнє нащадків» зареєстрований 11 листопада 1999 року.

Метою діяльності організації є – здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства або окремих категорій осіб та участю в наданні фінансової, матеріальної, організаційної, соціальної, духовної та іншої благодійної допомоги всім тим, хто її потребує.
Зважаючи на глибину і тривалість моральної кризи, яку переживає українське суспільство потрібно зробити все можливе для вирішення першочергового завдання – пробудження і зміцнення духовності народу, виховання патріотизму. Відчуваючи відповідальність перед Богом і людьми - сучасним, майбутніми і минулими поколіннями задля побудови демократичної української держави та громадянського суспільства на засадах гуманізму та християнської моралі Благодійного фонду "Майбутнє Нащадків"започаткували програми Майбутнє нащадків та Духовне, патріотичне відродження України з метою відродження інституту сім‘ї, духовності та моральних принципів.

Одним з проектів програми є Хресний хід церквами по всій Україні.
Церква – це не тільки громада віруючих, які живуть тепер, але й померлі. Як земна, так і небесна, церква становить єдину Христову Церкву, єдине благодатне тіло, главою якої є Господь наш Ісус Христос. Славою Христової Церкви є її святі, які жили і спасалися вірою в майбутнє пришестя Спасителя. Серед них наші праотці, патріархи, пророки і ті, які добровільно з радістю й любов‘ю взяли на себе приємне ярмо і легкий тягар Христового закону. Це апостоли, великомученики, мученики, преподобні, преподобномученики, святителі, священномученики, сповідники, безсрібники і велика кількість відомих і невідомих Божих угодників. Православна церква закликає нас, віруючих, прославляти пам‘ять святих, усіх тих, хто відрікся від себе, узяв свій хрест і пішов за Христом, тих, кого Бог, за висловом премудрого Соломона, - «випробував, як золото в чорнилі й прийняв їх як жертву вседосконалу» (Прем. 3, 6). Серед святих немало й українських. В рамках Хресного ходу миряни мають можливість приложитися до ікон з святими мощами Св. Великомучениці Варвари, Святителя Мартина Сповідника, єпископів Херсонеських Василія та Елпідія, преподобного Іллі Муромця Печерського. Божі праведники – найкращий приклад для нас усіх. «Як сонце ясне, як яскрава рання зоряниця, засяяла велична пам‘ять святих, які в землі нашій просіяли, усіх нас просвітлюючи й зігріваючи серця наші, до наслідування життя їхнього побожного та до щирості у вірі» (Сідален до Полієлію) Завданням програми є побудова в Україні громадянського суспільства на основі національних традицій, християнських та гуманістичних цінностей, яке забезпечить найкращі умови для духовного розвитку особистості, справедливого розв'язання суспільних проблем, досягнення загального добробуту. Проект Майбутнє нащадків втілюватиме в різних сферах суспільного життя такі засади:
Міцна сім’я –міцна держава! Протягом всієї історії сім’я була і залишається основою будь-якого суспільства. Ні одна нація не зможе проіснувати, якщо сім’ї розпадаються. Зараз, в 21 столітті, світ досяг успіху в найвищих технологіях, проте ми не в змозі справитися з найважливішим у житті – найближчими людьми, яких ми справді-таки любимо. Криза сімейних інституцій перш за все обумовлена тим, що українське суспільство відійшло від багатовікової народної традиції, яка за своєю суттю була глибоко християнською. В багатьох молодих людей сьогодні відсутні уявлення про справжні сімейні цінності. Якщо у радянський час дитина зі шкільної лави чула, що сім'я — це первинна ланка суспільства, що від міцності родини залежить міцність держави, то з настанням епохи перебудови ця, досить примітивна, ідеологія відпала, а нічого нового на її місці не з'явилося. Завдяки телебаченню українське суспільство за роки незалежності дуже вестернізувалося, але ми , на жаль, взяли не найкраще, а найгірше з того, що властиве західному суспільству: споживацьке ставлення до всього і вся, рекламну вакханалію, пропаганду позашлюбних стосунків. Так зване вільне кохання — це страшна річ, яка заганяє людину в рабство гріха та блуду, руйнує її душу, психіку і, врешті решт, тіло також. І вирватися з цього рабства набагато складніше, ніж з тенет фізичних.

Ми виступаємо за цілеспрямовану політику на підтримку інституту сім'ї, а саме: • створення в Україні Інституту шлюбу й сім'ї, а також програми з підготовки майбутнього подружжя; • розробку та впровадження цілеспрямованої програми на підтримку сімейних інституцій; • виплату значної матеріальної допомоги родинам із дітьми; • пропаганду сімейних цінностей у засобах масової інформації; • запровадження системи, при якій при влаштуванні на роботу з двох приблизно рівнозначних кандидатів перевагу віддавати тому, хто має репутацію гарного сім'янина; • розгортання довгострокової антиалкогольної и антинікотинової кампанії з паралельною пропагандою здорового образу життя та сімейних цінностей; • відкриття на базі середніх шкіл спортивних секцій з метою оздоровлення дітей та підлітків і відриву їх від вулиці; • курс «Християнської етики» повинен бути трансформований в один із основних предметів шкільної програми, який в старших класах повинен викладатися з врахуванням його використання в сімейному житті.

Україна повинна віднестися до відновлення інституту сім`ї в повному обсязі, як до національної безпеки держави!

Духовність і патріотизм – основа буття нації
Зважаючи на глибину і тривалість моральної кризи, яку переживає українське суспільство потрібно зробити все можливе для вирішення першочергового завдання – пробудження і зміцнення духовності народу, виховання патріотизму.
Тому необхідно:
Всебічно сприяти конструктивним зусиллям церкви і релігійних організацій всіх конфесій, спрямованим на духовне піднесення особистості. • Припинити поширення в Україні кіно-, теле- і друкованої інформації, спрямованої на пропаганду жорстокості і насильства, бездушного егоїзму і відстороненості від суспільства, на руйнацію духовного, психічного та фізичного здоров’я громадян. • Рішуче протидіяти випадкам приниження у засобах масової інформації національної гідності і традицій, мови і культури як українського народу, так і інших корінних народів та етнічних груп. • Боротись з виявами ксенофобії.
Ми — українці, єдина в світі козацька нація, яка була, є і буде в майбутньому дієвою організацією українського народу, споконвічною формою його самоорганізації. Україна сьогодні — це плацдарм новітньої Козацької держави, яку заклав у 1649 р. славний син українського народу гетьман Богдан Хмельницький. Українське козацтво послідовно використовує кращі набутки багатьох поколінь своїх попередників, утверджує, розвиває i боронить національну ідею, сприяє захисту політичних, економічних, культурних та історичних досягнень Українського народу, бере активну участь у забезпеченні його духовного розвитку, фізичного здоров'я, високої моральності.
Саме тому вважаємо за необхідне:
• сприяти відродженню та розвитку українського козацтва як масового громадсько-патріотичного руху; • сприяти наданню українському козацтву особливого статусу, визнанню того, що козацтво — це суспільний стан частини українського суспільства та реальна сила;


   
Зворотній зв'язок   Copyright © БФ "Майбутнє Нащадків"

Главная RRS лента