Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/u13535/domains/mbn.org.ua/public_html/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Проекти »
» Проекти

  Проекти

Зважаючи на глибину і тривалість моральної кризи, яку переживає українське суспільство ми відчуваємо потребу зробити все можливе для пробудження і зміцнення духовності народу, виховання істинного патріотизму. Відчуваючи відповідальність перед Богом і людьми - сучасним, майбутніми і минулими поколіннями задля побудови демократичної української держави та громадянського суспільства на засадах гуманізму та християнської моралі, активісти Благодійного фонду "Майбутнє Нащадків" започаткували програми Преображення та Духовне, патріотичне відродження України з метою відродження інституту сім‘ї, духовності та моральних принципів.

1. Хід ікон по церквах України.

Одним з проектів програми є Хід ікон церквами Української Православної Церкви Київського Патріархату по всій Україні. Церква – це не тільки громада віруючих, які живуть тепер, але й померлі. Як земна, так і небесна, Церква становить єдину Христову Церкву, єдине благодатне тіло, главою якої є Господь наш Ісус Христос.
Славою Христової Церкви є її святі, які жили і спасалися вірою в майбутнє пришестя Спасителя. Серед них наші праотці, патріархи, пророки і ті, які добровільно з радістю й любов‘ю взяли на себе приємне ярмо і легкий тягар Христового закону. Це апостоли, великомученики, мученики, преподобні, преподобномученики, святителі, священномученики, сповідники, безсрібники і велика кількість невідомих Божих угодників.
Православна церква закликає нас, віруючих, прославляти пам‘ять святих, усіх тих, хто відрікся від себе, узяв свій хрест і пішов за Христом, тих, кого Бог, за висловом премудрого Соломона, - «випробував, як золото в Горнилі й прийняв їх як жертву вседосконалу» (Прем. 3, 6). Серед святих немало й українських. В рамках Хресного ходу миряни мають можливість приложитися до ікон з святими мощами Святого Великомученика Георгія Переможця, Святого Великомученика Пантелеймона Цілителя, Святого Апостола Андрія Первозванного, Святого Миколая Чудотворця та іншіх.
Божі праведники – найкращий приклад для нас усіх. «Як сонце ясне, як яскрава рання зоряниця, засяяла велична пам‘ять святих, які в землі нашій просіяли, усіх нас просвітлюючи й зігріваючи серця наші, до наслідування життя їхнього побожного та до щирості у вірі» (Сідален до Полієлію), саме це спонукає нас на організацію благодійної ходи ікон з частками мощей Святих угодників Божих по церквам УПЦ КП.

2. Культура.

Проект 1. Цей проект включає проведення благодійних спектаклів, концертів, фестивалів.
Проект 2. Цей проект включає в себе виставки художніх творів видатних українських майстрів.

3. Сім’я та Молодь.

4. Здоров’я нації.

5. Хід ікон по військовим та правоохоронним структурам України.

6. Духовно, війсково-патриотичне виховання молоді.

7. Історико-патріотичний духовний комплекс "Православна спадщина України" ( план проекту надається додатково).


Запрошуємо Вас прийняти участь в програмах « Майбутнє Нащадків » та «Духовне, патріотичне відродження України» з метою відродження інституту сім‘ї, духовності та моральних принципів .


Це буде Ваш значний внесок в майбутнє Української Держави.   
Зворотній зв'язок   Copyright © БФ "Майбутнє Нащадків"

Главная RRS лента